Türkiye Şampiyonası - 2017-03-03
İÇERİK SONUÇ

GENEL PROGRAM ve GÖREVLENDİRME

 

SPORCU ÇIKIŞ LİSTESİ

 

ANTRENMAN PROGRAMI (03 Mart 2017 Cuma)

10.00-10.15 Mersin
10.15-10.20 Teiaş
10.20-10.35 Ankara Ata
10.35-11.20 Hacettepe
11.20-11.25 Edirne
11.25-11.55 İzmir Savkar
11.55-12.05 Muğla+Zuhal Fitnes
12.05-12.55 Ege Cimnastik
12.55-13.03 Antalya Cimnastik
13.03-13.23 Muratpaşa Bld.
13.23-13.42 Acıbadem
13.42-14.00 Beşiktaş
14.00-16.00 Aerobik
16.00-16.25 Turkuaz
16.25-16.50 Denge
17.00-18.30 Aerobik
18.30-18.40 Ankara Genç grup
18.40-19.00 Antalya Polisgucu
19.00-19.05 Kocaeli
19.05-19.50 ODTU
19.50-20.10 Sinop
20.10-20.15 İCK
20.15-20.20 Ritim

 

03 - 05 Mart 2017 tarihleri arasında Mersin Cimnastik Salonunda gerçekleştireceğimiz Türkiye Şampiyonası için sporcu kayıtları açılmıştır.

Sporcu kayıtları İl Temsilcilerimiz tarafından yapılacaktır. Sisteme giriş problemi yaşayan İl Temsilcilerimiz fatih.celkan@tcf.gov.tr adresinden problemlerini iletebilirler.

 

Son Başvuru Tarihi: 20 Şubat 2017 Pazartesi


KONTENJANLAR:

Büyükler Kategorisi 

Ankara 4, Istanbul 5, İzmir 2, Antalya 2 olmak üzere;  Ecem Çankaya,Selen Bektaş, Başak Nida Karaevli, Selin Mina Kılavuz, İpek Vardar, Duygu Doğan, Yağmur Demir, Öykü Yüksel, Defne Aktuğlu, Serap Tırtır, İdil Gürel, Nur Basri, Selin Nisa Açıkel.

Gençler Kategorisi 

Ankara 3, İstanbul 6, İzmir 7, Antalya 4, Mersin 1  olmak üzere 

Derya Demirörs, Selin Bayraktaroğlu, Nilgün Sarıoğlu, Dilara Özileri, Ilgaz Biber, Zeynep Özcan, Sena Ceren Çiftçi, Nisa Nur İnce, Azra Akıncı, Ecem Bezci, Zeynep Kırlı, Doğa Şıvgın, Selen Koşay, Ekinsu Yağcı, Lara Camgözoğlu, Yağmur Yılmaz, İrem Okçun, Tasia Musabekov, Yağmur Kozan, Eylül Kaya, Azra Ela Say.

Yıldızlar Kategorisi

Ankara 14, İstanbul 7, İzmir 8, Antalya 1, Mersin 1,Edirne 1 olmak üzere; 2006 Doğumlular Duru Duygu Usta, Sena Bayraktaroğlu,  Nehir Serap Özdemir, Aleyna Akıncı, Ayça Gökçe, Yeliz Güneş, Serra Şişman, Alisa Cana Kübalı, Berra Türkoğlu, Deniz Tan, Nehir Kibar, Asya Şeker, Nehir Çiftetepe, Leyla Zeynep Mutlu, Alya Karadeniz, Ahsen Özdemir, Özge Özateş, Buket Çatak ve 

2005 Doğumlular Begüm Yücel, Nida Maria Aydınoğlu,Beril Ada Özdemir, Dila Asu Çetin, Azra Yalaza, Doğa Yıldırım, Derin Helvacıoğlu, Naz Giyik, Ayda Özkeşkek, Defne Ersoy, Ipek Naz Turhan, İrem Öziğdeci, Alize Altay, Sude Nas.