GENEL CİMNASTİK

       Türkiye Cimnastik Federasyonu 2014 yılı faaliyet programında yer alan ve 11/14 Eylül 2014 tarihlerinde 6.Artemis Ephesia Cimnastik Festivali Selçuk Aqua Fantasy Otelde gerçekleştirildi. Üç gün boyunca  ilçemizde konaklayan ekipler ilk iki gün Zuhal Fitness Cimnastik Kulübünün ev sahipliğinde tarihi ve ören yerlerini gezdiler.13.Eylül.2014 Cumartesi günü 15.30 da Ahmet Ferahlı Parkında Atatürkçü Düşünce Derneğinin verdiği hoş geldiniz kokteyli ile festival programı açılmış oldu..Saat 20.30 da Aqua Fantasy  Otel Amfi tiyatrosunda gerçekleşen   6. Artemis Ephesia Cimnastik Festivali, Grupların Dans, Bale, Müzikal, Akrobasi Cimnastik, gösterileriyle sona erdi.

Artemis Ephesia 2014

    Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat ÇELEN, Başkan yardımcısı Emre BAĞCI, Yönetim Kurulu üyesi Ümran SONGUN, Genel Cimnastik Teknik Kurul Başkanı Deniz TIKIZ ve Genel Cimnastik Teknik Kurul üyesi ve organizasyon sorumlusu Bahadır UYGUR’un da katıldığı geceye; Celal Bayar Üniversitesi, Seferihisar Belediye Spor Kulübü, Zühal Fitness Cimnastik Kulübü, İstanbul Art Dans ve Müzikal Kulübü, Eskişehir Suledam Dans ve Cimnastik kulübü, Gencay Cüce Dans ve Cimnastik kulübünün katkılarıyla toplam on yedi gösteri sunuldu.

   Gecenin sonunda katılımcılara günün anısına ödüllerini Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ve Federasyon yetkilileri verdi.

   Türkiye Cimnastik Federasyonu yönetim Kurulu Üyesi Ümran SONGUN; festivalimize katkı koyan Aqua Fantasy, Selçuk Ticaret Odası, Atatürkçü Düşünce Derneği, Çağatay Çiçekçilik, Zuhal Fitness Club, Cenka Otel, Kiwi Pansiyon,Girgin Artemis Otel ,tüm yerel basın kuruluşlarına ve bir çok gönüllü arkadaşa teşekkür ederken 7.Artemis Ephesia Cimnastik Festivalinde buluşmak üzere tüm gruplarla toplu fotoğraf çekildi.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR