Başkandan Mesaj - 2016-12-30 09:26:23

Değerli Cimnastik Ailesi,

Antrenör ve Hakem Seminerlerimiz tamamlandı. Kurullarımızdan ve birebir yaptığım görüşmelerden edindiğim izlenim, seminerimizin verimli geçtiğini gösteriyor. Ayrıca her birinizin gözlerindeki başarma isteği ve arzusu bizleri daha çok çalışmak için kamçılıyor.

Kısa süre önce yapılan federasyon seçimlerinde teveccüh göstererek vermiş olduğunuz destekten dolayı şahsım ve ekibim adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızın karşılığını bulmuş olması bizim için çok önemliydi. Bu doğrultuda belirlediğimiz misyon ve vizyonumuz ile heyecanla, hedefimiz olan 2020 Olimpiyat Trenine bindik. Üstelik Trenimizin vagon sayıları da arttı.

Artık geçmişi geride bırakarak edindiğimiz tecrübelerle önümüze ve ileriye bakma zamanı.

Yeni dönemde buradan düşüncelerimi aktararak branşımız ile ilgili sayısal verileri sizinle paylaşmak istiyorum.

Bilindiği üzere yapılan Antrenör Seminerimize 48 ilden aktif olarak katılım sağlandı. Gönül ister ki her ilimizi ve kulübümüzü tek tek ziyaret ederek yapılması gerekenleri konuşup hedef belirleyelim. Büyüyen cimnastik ailesinin artık 81 ilde yapılandığını düşünürsek illerimizde bu sorumluluk il temsilcilerimize ve kurullarımıza düşüyor.

 Yeni oluşan kurulların planları çerçevesinde ve camiamızın yetiştirdiği değerli büyüklerimizin de tecrübelerinden faydalanarak başarıya ulaşacağımıza inancım tamdır.

Ancak unutulmamalıdır ki bu zor ve meşakkatli yolda her birimizin vereceği bir katkı vardır ve bu katkı bizim için çok değerlidir. Sonuç olarak ortaya çıkacak olan başarı hepimizin başarısı olacaktır.

Bir araya gelmek başlangıçtır.

Bir arada durabilmek ilerlemektir.

Bir arada çalışabilmekte başarıdır.

Büyüyen Cimnastik ailesini sevgi ve saygı ile selamlıyor yeni yılın sizlere ve ailenize  sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR