Step-Aerobik,Pilates Convention Basın Toplantısı - 2016-03-29

14-17 Nisan'da Türkiye'de bir ilk olan "Spor ve Aktif Yaşam Fuarı" İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi'nde yapılacaktır.

Step Aerobik, Pilates Gelişim Seminerimizin de yapılacağı Faur'ın Basın Toplantısı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Sayın İlhan ERSÖZLÜ, Federasyon Başkanımız Sayın Suat ÇELEN ve Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkanı Sayın Niyazi Kurt'un katılımı ile gerçekleşti.

Başkanımız Suat ÇELEN: Cimnastiği iyi tanıtabilmeleri gerektiğini vurgulayarak, "Bu da bizlere düşüyor. Spor yapma bilincini verebilmek adına en önemli federasyonlardan biriyiz. Bin 200'lerde olan sporcu sayıları 10 binlere çıktı. TÜYAP'a 500'e yakın eğitmenimizi beliyoruz. Kendi eğitmenlerimizin dünyanın en nitelikli organizasyonlarına katılmalarını sağlıyoruz. Bizim bir sürü imkanımız var, biz neden böyle organizasyonlar yapmıyoruz dedik. TÜYAP'ın da katkısıyla daha profesyonel bir yapıya kavuştu ve ileride uluslararası bir boyut kazanacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.

 

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR