İsviçre Ziyareti - 2016-09-22

İsviçre Cimnastik Federasyonunun daveti ile Başkanımız Suat ÇELEN ve Uluslararası Hakemlerimizden Prof. Dr. Metin Vehbi SAYIN Cimnastik Performans ve Eğitim Merkezlerinde incelemelerde bulunmak üzere  14-16 Eylül 2016 tarihlerinde Zürih'i ziyaret etmişlerdir.

Avrupa Cimnastik Birliği (UEG)  As Başkanı ve İsviçre Federasyonunun İşletme Direktörü (Ceo’su) Ruedi HEDIGER ile gerçekleşen görüşme sonrasında Cimnastik Milli Takımlar Performans Merkezi ile bu merkeze sporcu kazandıran salonları ziyaret eden ÇELEN ve SAYIN daha sonra İsviçre Federasyonunun yapısı ve işleyişi hakkında bilgi aldılar.

Karşılıklı dostluk mesajlarının fotoğraflarla pekiştirildiği ziyaret sonrası Başkanımız Çelen; “Kurumsal yapı olarak örnek konumdaki İsviçre Cimnastik Federasyonu ile iş birliğinin geliştirileceğini” belirterek gösterilen özel ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR