Bursa Cimnastik Salonuna Ziyaret - 2017-12-29

Federasyon Başkanımız Suat Çelen il ziyaretlerine devam ediyor.

Başkanımız, Spor Genel Müdür Yardımcımız Sayın Ömer Altunsoy, Spor Eğitim Dairesi Başkanı Sayın Selçuk Çebi, Sağlık Dairesi Başkanı Sayın Adnan Hasanoğlu, Başkan Vekilimiz Sayın Emre Bağcı, Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Sayın Mehmet Demirci ve Bursa İl Temsilcimiz Sayın Kadir Alper Cesur ile Bursa Cimnastik Salonunu ziyaret etti.

Cimnastik sporunun başarısı ve sporcunun artması açısından Bursa'da açılacak bu salonun çok önemli olduğunu vurgulayan Başkanımız, ekibi ile salonda keşif yaparak alınacak malzemeleri tespit etti.

Bursa'dan başarılı sporcular çıkacağına inandığını da ekleyen Çelen, branşımıza herzaman destek veren Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, illerdeki tesisleşmede önemli rol oynayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ve emeği geçen herkese teşekkür ederek Bursa Cimnastik Salonunun hayırlı olmasını diledi.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR