Başkanımız Bilecik'te - 2018-03-27

Federasyon Başkanımız Suat Çelen ve Bolu İl Temsilcimiz Mehmet Özdoğan Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Aslan Yıldız'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Bilecik il temsilcimiz Gürkan Algan'da eşlik etti.

Başkanımız ziyarette, İstasyon Spor Salonunda faaliyet gösteren cimnastik salonunu gezerek minik cimnastikçilerin antrenmanlarını izledi. Şehirde ki cimnastiğin durumunu veliler ve sporculardan da dinleyen Başkanımız,  Bilecik'te cimnastiğin daha iyi yerlere geleceğine inandığını belirterek, gereken destek için söz verdi.

Daha sonra Bilecik Valiliğine giden Başkanımız, Bilecik Valisi Doç. Dr. Sayın Tahir Büyükakın'ı makamında ziyaret etti.

Spora verdiği önemle bilinen Sayın Büyükakın, özellikle cimnastiğin spor için önemini vurgulayarak şehire yapılacak cimnastiğe elverişli büyük bir salon sözü verdi.

Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Çelen, Bilecik Valisi Doç.Dr. Sayın Tahir Büyükakın'a ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Aslan Yıldız'a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR