İsmail Göktekin COMEGYM Yönetim Kurulu’nda - 2018-11-22

22 Kasım 2018 tarihinde (bugün) yapılan Akdeniz Cimnastik Birliği (COMEGYM)  Genel Kurulunda Federasyonumuzun Asbaşkanlarından İsmail Göktekin Yönetim Kuruluna 16 ülkenin desteği ile en çok oyu alarak seçilmiştir.

Camiamız adına kendisini kutluyor, hayırlı olmasını diliyoruz.

Merhum Federasyon Başkanımız Atilla Örsel’in Asbaşkanlığı ile başlayan COMEGYM Yönetiminde yer almamız Suat ÇELEN’in Asbaşkanlığı ile devam etmiş son olarak İsmail GÖKTEKİN bayrağı Yönetim Kurulu üyesi olarak devralmıştır.

Genel Kurulun açılış konuşmasında Suat ÇELEN: “Öncelikle hepiniz İstanbul’a hoş geldiniz. Kurulmasında öncülük eden ülkelerden biri olarak, Akdeniz Cimnastik Birliği’nin büyüdüğünü görmek,bizi son derece mutlu etmektedir.Tunus’ta yapılan yarışmalara, kaybettiğimiz eski  Başkanımız  Atilla Örsel’in isminin verilmesine ailesinin çok sevindiğini belirtmek isterim. Bu vesile ile ailesi ve Türkiye Cimnastik Federasyonu adına sizlere teşekkür ediyor Atilla Örsel’i saygıyla anıyorum. Cimnastiğin her disiplininde büyüyen Türkiye’de, bu birliğin gelişmesi için bize düşen her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isterim. Asbaşkan olarak görev yaptığım COMEGYM’de başta Başkan Leglise ve yönetimdeki arkadaşlarıma ve şahsımı destekleyen tüm üye ülkelere teşekkürlerimi sunuyorum. Tekrar hoş geldiniz, genel kurulun güzel geçmesini temennini ediyor ve seçilecek olan arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR