Milli Takımımıza anlamlı Ziyaret - 2019-01-31

Artistik Cimnastik Milli Takımımız 27 Ocakta Ankara’da kampa girdi.  17 sporcu ve 8 antrenörden oluşan kafilemizi Bakan Yardımcımız Sayın Hamza YERLİKAYA ve Spor Genel Müdür Yardımcımız Sayın Murat KOCAKAYA yalnız bırakmadı.

Akşam yemeğinde sporcularımız ile beraber olan YERLİKAYA “Cimnastiğin başarılı bir branş olarak görüldüğünü, son yıllarda yakaladığımız yükselişin mimarı olan ve şanlı bayrağımızı uzun yıllar boyunca dalgalandıracak genç kardeşlerime, tokyo 2020 yolunda başarılar dilerim” dedi.

Spor Genel Müdür Yardımcımız Sayın Murat KOCAKAYA da, sporcularımızın performanslarını yakından takip ettiğini, takım halinde Olimpiyatlara katılma hedefinin gerçekleşmesi halinde madalya alacaklarına inandıklarını belirtti.

Akşam yemeğinin ardından sporcularımız ile hatıra fotoğrafı çektiren sayın bakan yardımcımız ve sayın genel müdür yardımcımız, sporcularımıza başarılar diledi.

Sporcularımıza moral olan bu anlamlı ziyaret için çok teşekkür ediyoruz.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR