Başkanımızdan Rektör Alişarlı'ya Ziyaret - 2019-05-19

Başkanımız Suat Çelen, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (İBUZEM) ile yapılması planlanan eğitim çalışması ve iş birliği kapsamında Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’yı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarete,Federasyon Asbaşkanımız Cumhur Özçelik, Yönetim Kurulu Üyemiz ve aynı zamanda Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Hasan Birol Yalçın,  Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Samettin Gündüz, Prof Dr. Mustafa Yaman, Prof. Dr. Aydın Him, Bilgi İşlem Daire Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Nuh Yavuzalp ile İdari Mali İşler Daire Başkanı Mustafa Demirel de katıldı.

Ziyarette, öğrenim gören ve mezun olan cimnastikçiler, Bolu'nun cimnastik branşında merkez olduğu, taraflar arasında ortak bilimsel araştırmalar, eğitim programları ve projeler yürütülmesi ve ilgili birimlerin bir araya gelerek çalışmaların koordine edilmesi konularında görüşüldü.  

Rektör Alişarlı, ziyaret kapsamında Gölköy göleti çevresindeki araziye yapılması planlanan stadyum ve spor kompleksi hakkında da Başkanımıza bilgi verdi. Projenin, tüm milli sporcuları Bolu’ya çekecek önemli bir yatırım olduğunu vurgulayan Çelen, bu spor kompleksinin hem üniversiteye hem de Bolu’ya çok fayda sağlayacağının altını çizdi.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR