FEDERASYON BAŞKANIMIZIN AYDIN ZİYARETİ - 2014-12-02

Cimnastik Federasyon Başkanı Suat ÇELEN ve Asbaşkanı İsmail GÖKTEKİN, 28 Kasım 2014 Cuma günü Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeynel AKIN’ı ziyaret etti.

            Yapılan ziyarette malzeme desteği konusunda, cimnastik branşının ilimizde daha yaygın ve başarıların artması konusunda, lisanslı sporcu sayılarının da yükselmesi konusunda görüşmeler yapıldı. Ayrıca cimnastik salonunun ilimiz için yetersiz kalması ve yeni bir cimnastik salonunun yapılması ile ilgili neler yapılacağı görüşüldü.

            Yapılan görüşmelerin ardından Cimnastik Federasyon Başkanı Suat ÇELEN, Asbaşkanı İsmail GÖKTEKİN, İl Müdürü Zeynel AKIN ve Adnan Menderes Üniversitesi BESYO Müdür Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Reşat KARTAL Atatürk Spor Salonunda bulunan cimnastik antrenman salonuna ziyarette bulundular. Yapılan ziyarette minik sporcuların antrenmanları izlendi. Federasyon Başkanı Suat ÇELEN minik sporcuların başarılı olduklarını belirtti. Ayrıca İl Müdürlüğü envanterinde bulunan ve cimnastik branşı için en önemli aletlerden trambolinin olması Federasyon Başkanı Suat ÇELEN’i çok sevindirdi. 

            Cimnastik Federasyon Başkanı Suat ÇELEN, Asbaşkanı İsmail GÖKTEKİN, İl Müdürü Zeynel AKIN ve Adnan Menderes Üniversitesi BESYO Müdür Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Reşat KARTAL, Aydın Valisi Sayın Erol AYYILDIZ’ı makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette cimnastik branşı ile ilgili Aydın Valisi Sayın Erol AYYILDIZ’a bilgiler verildi.

            Ardından Cimnastik Federasyon Başkanı Suat ÇELEN, Asbaşkanı İsmail GÖKTEKİN, İl Müdürü Zeynel AKIN ve Adnan Menderes Üniversitesi BESYO Müdür Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Reşat KARTAL Adnan Menderes Üniversitesinin yeni rektörü olan Prof.Dr.Cavit BİRCAN’ı makamında ziyaret ederek yeni görevi için tebrik ettiler.

Haber Kaynağı:

http://aydin.gsb.gov.tr/

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR