YENİLENEN BURHAN FELEK ATLETİZM STADININ AÇILIŞI YAPILDI - 2020-02-11

Yenileme çalışmaları tamamlanan Burhan Felek Atletizm Stadının açılışı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanımız Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla yapıldı.

Başkanımız Suat Çelen, sporcularımız İbrahim Çolak ve Nazlı Savranbaşı’nın da katıldığı açılış töreninde Cumhurbaşkanımız Erdoğan spora yapılan yatırımların ve sporun geldiği noktayı aktardı.

Gençlik ve Spor Bakanımız konuşmasının sonunda sporcuların geçen yıl yaşattıkları sevinçleri 2020’de inşallah madalyalarla taçlandıracaklarını ifade etti.

Geçen yıl dünya şampiyonu olarak bize bu gururu yaşatan sporcumuz İbrahim Çolak törende yaptığı konuşmasında desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

Burhan Felek Spor Tesisleri açılışında sporcularımızı kabul eden ve himayesini üstümüzde hissettiğimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve cimnastik sporuna desteğini her zaman hissettiren Gençlik ve Spor Bakanımız Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na şükranlarımızı arz ediyoruz.

 

 

 

 

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR