BAŞKANIMIZ TOHM ANTRENÖRLERİMİZLE TOPLANTI YAPTI - 2020-05-07

Başkanımız Suat Çelen,TOHM Projesinde yer alan milli takım antrenörleri ve kondisyonerlerimizin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Covid 19 salgını nedeniyle karantina sürecinde olan sporcuların evde yapabilecekleri kuvvet ve esneklik antrenmanlarının içeriği, sporculara faydası ve önümüzdeki süreçte neler eklenebileceği ile ilgili programlamalar gözden geçirilmiş, sporcuların çalışmalar sonucundaki son durumları değerlendirilmiştir. Bu değerlendirmeler sonucunda uygulanan programların sporculara olan faydaları konuşulmuştur.

Salgın süresince ülkemizdeki spor alanındaki gelişmeler antrenörlere aktarılmış, normalleşme süreci ile ilgili nasıl devam edileceği antrenörlerle değerlendirilmiş ve izlenecek yol anlatılmıştır. Başkanımız, sporcu ve antrenörlerin bu süreçte maddi ve manevi desteklenmesi hususunda Federasyonun ve Spor Genel Müdürlüğümüzün elinden geleni yapacağından emin olmaları gerektiğini ve bu süreçten güçlenerek çıkacaklarını vurguladı.

Toplantı İl TOHM Koordinatörlerinin soruları ile sona ermiştir.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR