Yönetim Kurulumuz teknik heyetle bir araya geldi - 2020-06-22

Başkanımız Suat Çelen, As Başkanlarımız ve teknik heyetimiz ile video konferans yoluyla toplantı gerçekleştirdi.

Normalleşme sürecinin başlamasıyla beraber mevcut çalışmaların teknik heyet ile değerlendirilmesi, izlenecek yol hakkında bilgi paylaşımı, sporcularımızın mental olarak bu süreci en üst düzeyde atlatmaları için verilen desteğin sonuçları konuşuldu.

Ulusal ve uluslararası faaliyetlerin değerlendirilmesi ile devam eden toplantı, milli takımların son durumları ve uygulanan programların sporculara olan faydaları konuşuldu.

Yılın sonunda düzenlenecek ve olimpiyat kotası niteliği taşıyan Avrupa Şampiyonalarının hazırlık süreçlerini aktaran teknik heyet, aynı zamanda Olimpiyat Oyunları için kısa ve uzun süreli hedefler hakkında bilgi verdi.

Sporcularımızın bu süreçten olumsuz etkilenmemesi için tüm desteğin devam edeceğini belirten Suat Çelen, teknik heyetimize, sporcularımızın eskisinden daha iyi olacaklarına inandığını belirtti.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR