İstanbul’da ritmik branşımızda olimpik antrenman salonu - 2020-09-08

Tesisleşme için her türlü gayreti gösteren federasyonumuz, birçok salonun çalışma şartlarını da gözden geçirmeye devam ediyor.

İstanbul’da Burhan Felek ve Beylikdüzü Cimnastik salonlarından sonra Uğur Mumcu Sporcu Fabrikasına da olimpik standartlarda çalışma ortamı sağlandı.

Kartal Uğur Mumcu Sporcu Fabrikasında Ritmik Cimnastik Kulüplerini daha verimli çalışabilmesi için İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün desteği ile uluslararası ritmik cimnasik minderi ve olimpik standartlarda bir platform verildi.

Tavan yüksekliğinin önemli olduğu ritmik cimnastik branşında olimpik standartlarda verilen bu malzemelerle ile spor kulüpleri Kartal Uğur Mumcu Sporcu Fabrikasında çok daha başarılı sporcular yetiştireceklerine inanıyor, Türkiye genelinde her branşımızda salonların olimpik standartlara ulaşması için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Başta İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Prof.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR