İcra Kurulu üyelerimiz bir araya geldi - 2020-09-24

Başkanımız Suat Çelen federasyonumuzun icra kurulu, Başkan Vekilimiz Emre Bağcı, As Başkanlarımız İsmail Göktekin, Derviş Çatalbaş, Cumhur Özçelik, H. Birol Yalçın ve Genel Sekreterimiz Recep Şahin ile İstanbul’da toplantı yapmak üzere bir araya geldi.

Toplantı öncesi Sancaktepe Kamp Eğitim merkezine giden kurul, merkezin mevcut durumunu inceledi. Yapılacaklar konuşuldu ve açılışı konusunda bakanlığın bilgilendirilmesi için tespitler yapıldı. 

Sancaktepe Kamp Eğitim Merkezi ziyaretinden sonra toplantıya geçen icra kurulumuz, yıl sonuna kadar organize edeceğimiz faaliyetlerin durumunu, olimpik ve tohm projesi sporcularının değerlendirilmesini, branşlara göre antrenör ve hakem kurslarının yüz yüze ve online eğitim imkanını, 2021-2024 döneminde olimpik merkeze kadar uzanacak sistemimizi konuşup yönetim kurulu toplantısı için konuşulması gereken konuları tartışırak gündeme aldı.

 

 

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR