Başkanımız Suat Çelen ve İcra Kurulumuz Mersin'de Ziyaretlerde Bulundu - 2020-10-14

Mersin’de düzenlenecek 2020 Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’na geri sayım sürerken Federasyon Başkanımız Suat Çelen ve İcra Kurulumuz kenti ziyaret etti. 

Federasyon Heyetimiz ilk olarak Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret ederken kendisine yeni görevinde başarılar diledi. Görüşmede Mersin Olimpik Cimnastik Salonu’nda; 09-13 Aralık tarihleri arası erkekler, 17-20 Aralık tarihleri arasında ise kadınlar kategorilerinde gerçekleştirilecek organizasyona hazırlık konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. 

Görüşmenin sonrasında İcra Kurulumuz olağan toplantısını gerçekleştirdi. Gündemdeki maddelerin görüşüldüğü toplantının ardından İl Müdürü Ökkeş Demir eşliğinde Mersin Valisi Ali İhsan Su ile makamında bir görüşüldü. Kabulde Federasyon Başkanımız Suat Çelen tarafından Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası ile ilgili Mersin Valisi Ali İhsan Su’ya bilgi verildi.

Mersin Valimiz heyetimizi ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Spor Kenti Mersinimizin 2020 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak olmasından ve sporcularımızı ilimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyor, şampiyonaya katılacak olan tüm sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR