Bakırköy Ata Spor Kulübü'nden Cimnastiğe İki Ödül - 2020-12-24

Türkiye'yi temsil eden sporcular, antrenörler, kulüpler ve yöneticilerin başarılarının taçlandırıldığı "Bakırköy Ata Spor Kulübü Sporun Enleri" ödüllerinde kazananlar açıklandı. Türkiye Cimnastik Federasyonu ‘’Yılın En İyi Çıkış Yapan Federasyonu’’ seçilirken, Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı ise ‘’Yılın En İyi Takımı’’ ödülüne layık görüldü.  

"2020 Sporun Enleri"ne layık görülen isimler Bakırköy Belediyesi'nin Atatürk Spor ve Yaşam Köyü'ndeki Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen ve etkinlik organizatörü Sait Babaoğlu, Bakırköy Belediyesi Başkan Vekili Mahir Çelik ile Bakırköy Ata Spor Kulübü Genel Müdürü Yusuf Garip'in katıldığı basın toplantısıyla duyuruldu.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanımız Suat Çelen ve Avrupa Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Grup Milli Takımı sporcularımız Duygu Doğan, Azra Akıncı, Nil Karabina, Peri Berker, Eda Asar, Defne Alpaslan ve İrem Ökçün video mesajla Bakırköy Ata Spor Kulübü'ne ve seçici kurula teşekkürlerini bildirdi.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR