Federasyon Başkanımız Suat Çelen, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nin çevrimiçi etkinliğinin konuğu oldu - 2021-01-07

Federasyon Başkanımız Suat Çelen, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Kariyer Günleri’nin konuğu oldu. ‘’Türk Cimnastiğine Altın Dokunuş Yönetsel Bir Başarı Hikayesi’’ başlıklı söyleşiye öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. 

Etkinlik; Fakülte Dekanı Prof. Dr. Özcan Saygın ve söyleşinin moderatörlüğünü de yürüten Doç. Dr. Hakan Ünal’ın konuşmalarıyla başlarken, Federasyon Başkanımız Suat Çelen; Türk cimnastiğinin son yıllarındaki gelişimini, Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun projelerini ve gelecekteki hedeflerini katılımcılarla paylaştı. 

Söyleşi sonunda katılımcıların sorularını cevaplayan Federasyon Başkanımız Suat Çelen etkinliğe katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek’e, Spor Bilimleri Fakültesi’nin akademik mensuplarına ve söyleşiye katılan öğrencilere teşekkür etti.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR