Başkanımız Suat Çelen Nişantaşı Üniversitesi Lisansüstü Buluşmaları'nın konuğu oldu - 2021-01-09

Federasyon Başkanımız Suat Çelen, Nişantaşı Üniversitesi Lisansüstü Buluşmaları’nın konuğu oldu. ‘’Cimnastik Federasyonu Yönetimi Örneğinde Olimpiyat Yolu’’ başlıklı etkinliğin moderatörlüğünü Doç. Dr. Umut Davut Başoğlu yürüttü. 

Artistik cimnastikte son yıllarda gelen başarıların, ritmik cimnastikte elde edilen Avrupa Şampiyonluğu’nun, aerobik ve trampolin branşlarındaki gelecek hedeflerinin konuşulduğu söyleşide, Federasyon Başkanımız Suat Çelen bu yükselişte tesisleşmenin rolünün altını çizerken, tamamlanan veya proje halinde olan yeni tesislerle cimnastiğin çok daha gelişebileceğini ifade etti.

Etkinliğin sonunda Federasyon Başkanımız Suat Çelen, Nişantaşı Üniversitesi’ne Gençlik ve Spor Bakanlığı ile vakıf üniversiteleri arasında imza atılan ve milli sporcuların eğitimine önemli bir destek sağlayan protokole katıldığı için teşekkürlerini iletti.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR