İcra Kurulumuz İstanbul'da Bir Araya Geldi - 2021-02-11

Başkanımız Suat Çelen, Başkan Vekilimiz Emre Bağcı, Asbaşkanlarımız İsmail Göktekin, Derviş Çatalbaş, Cumhur Özçelik, Hasan Birol Yalçın ve Genel Sekreterimiz Recep Şahin; İcra Kurulu toplantısı için Sancaktepe Cimnastik Kamp Eğitim Merkezi’nde bir araya geldi. 

Belirlenen gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda önceki İcra Kurulu toplantısında yapılan planlamalara ilişkin değerlendirilmeler paylaşıldı. Ayrıca Cimnastik Tarihi Almanağı ile alakalı Şeyda Dündar ile görüşen İcra Kurulumuz projenin detaylarına ilişkin fikir alışverişinde bulundu. 

Toplantı öncesi İcra Kurulumuz tarafından Sancaktepe Cimnastik Kamp Eğitim Merkezi’nde devam eden Artistik Cimnastik 3.Kademe Antrenörlük Kursu ziyaret edildi. Denklik sistemiyle antrenörlük belgesi alan adaylarla bir sohbet gerçekleştirilirken Başkanımız Suat Çelen katılımcılara Türk cimnastiğinin hedeflerini ve antrenörlerimizden beklentilerini ifade etti.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR