Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Gerçekleşti - 2021-02-19

Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda federasyon ve kulüp başkanları, üniversite rektörleri ve milli sporcular da hazır bulundu. 

Konuşmalarında sporcuların burslarının ve imkanlarının artacağı müjdesini veren, cimnastikte elde edilen uluslararası başarıları belirterek bizleri gururlandıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı sunuyoruz.

Ülkemizi uluslararası organizasyonlarda temsil eden sporcularımızın ve ailelerinin; eğitim hayatı ile spor kariyeri arasındaki ikilikten doğan kaygılarını bertaraf eden bu anlaşmaya öncülük eden Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Gençlik ve Spor Bakanlığımıza ve 52 vakıf üniversitesine teşekkür ediyoruz ve Türk sporu için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR