Federasyon Başkanımız Suat Çelen’e TMOK’tan Büyük Ödül - 2021-06-29

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından "İyiye, doğruya, güzele" sloganı ile bu yıl 39’uncusu verilen Türkiye Fair Play Ödülleri’nin kazananları Olimpiyatevi’nde düzenlenen çevrimiçi basın toplantısı ile açıklandı. Federasyon Başkanımız Suat Çelen kariyer dalında büyük ödüle layık görüldü.

TMOK Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar, basın toplantısında yaptığı açıklamada "TMOK Türkiye Fair Play Ödülleri, ülkemizde iyi, doğru ve güzel davranışları ödüllendiren nadir organizasyonlardan biri. Sporda ve hayatımızın her alanında Fair-Play anlayışının toplum tarafından benimsenmesine katkı sunmayı hedeflediğimiz Ödülleri bu yıl yine birbirinden kıymetli isim ve davranışlara veriyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Kazananların başta genç nesillerimiz olmak üzere tüm ülkemizi davranışlarıyla ilham olmalarını diliyor, kendilerini kutluyorum" dedi.

Federasyon Başkanımız Suat Çelen ise ‘’TMOK Türkiye Fair Play Ödülleri’nde şahsımı kariyer dalında büyük ödüle layık gören Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’ne cimnastik için emek veren herkes adına teşekkür ediyoum. ‘İyiye, doğruya, güzele’ sloganıyla verilen bir ödülü almak büyük onur.’’ ifadelerini kullandı.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR