Antalya'da Yapımı Devam Eden Cimnastik Salonu Yerinde İncelendi - 2021-09-01

Federasyon Başkanımız Suat Çelen, Yönetim Kurulu Üyemiz Yener Altıntaş ve İl Temsilcimiz Yüksel Dorul; Antalya’da inşaatı devam eden salonumuzu ve olimpik merkezimizi Gençlik ve Spor Bakanlığı Tesisler Daire Başkanı Salih Kaplan ile yerinde inceledi. 

Salonun 2023 yılında Antalya’nın ev sahipliği yapacağı Artistik Cimnastik ve Aerobik Cimnastik Avrupa Şampiyonaları için hazır hale geleceğini kaydeden Federasyon Başkanımız Suat Çelen, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkürlerini bildirdi. 

Federasyon Başkanımız salon inşaatındaki incelemenin ardından kentte antrenmanlarını sürdüren sporcuları takip etti. Kulüp başkanları ve antrenörlerle toplantı yapan Çelen salonda velilerle de görüştü. Toplantı sonrası Federasyon Başkanımız Suat Çelen, Antalya cimnastiğindeki gelişim dolayısıyla İl Müdürü Yavuz Gürhan'a, kulüp başkanlarına, antrenörlere ve velilere teşekkür etti. 

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR