YILDIZLARIN GECESİ - TEAM TÜRKİYE RESEPSİYONU DÜZENLENDİ - 2022-01-19

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2020 Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'na katılım gösteren sporcu ve antrenörlerin onuruna "Yıldızların Gecesi - Team Türkiye Resepsiyonu" düzenlendi.

İstanbul'daki resepsiyona Başkanımız Suat Çelen, Başkan Vekilimiz İsmail Göktekin ve Yönetim Kurulu Üyemiz Tarık Karkınçam ile birlikte millî sporcularımız Nazlı Savranbaşı, Ferhat Arıcan, İbrahim Çolak, Ahmet Önder, Adem Asil, Ayşe Begüm Onbaşı, Yunus Emre Gündoğdu, Mehmet Ayberk Koşak, Hamza Şamil Yılmaz ve Emir Arslankan katıldı. Sporcularımıza antrenörlerimizden Yılmaz Göktekin, hakemlerimizden Şenol Türkdoğan ve fizyoterapistlerimizden Rıdvan Yıldız eşlik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun sporcularımız İbrahim Çolak ile Ferhat Arıcan'ın sözlerine atıfta bulunarak konuşma yaptığı, Japonya Büyükelçisi Kazuhiro Suzuki'nin de söz aldığı resepsiyonda spor, sanat, medya ve iş dünyasından da isimler yer aldı. Sporcuların kırmızı halı geçişi yaptığı gece, gala yemeği ve koreografik açılış gösterilerinin ardından maNga grubunun konseri ile son buldu.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR