DEĞERLİ İL MÜDÜRLERİMİZİN CİMNASTİĞE BAKIŞI - 2015-02-22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm sportif branşların temeli olan cimnastik branşını, Aksaray’da bulunan anasınıflarına, miniklere, cimnastik için uygun yaş kategorisinde olan çocuklarımıza cimnastik eğitimi vererek, yetenekli ve kapasitesi olan çocuklarımızı spora kazandırıyor, onları küçük yaşta sporla tanıştırmayı ve daha sağlıklı ve güçlü yarınlar oluşturmayı amaçlıyoruz.

Atatürk spor salonunda bulunan cimnastik salonumuzda antrenörlerimiz Haluk Coşkun ve Melike Cura Coşkun tarafından verilen eğitimler sayesinde il içi ve il dışı müsabakalara katılım gösteriyoruz.

Bu yıl Anadolu Yıldızlar Liginde (ANALİG) Artistik Cimnastik Grup Birinciliği yarışmalarına katılan sporcularımız dereceye girerek finallere katılma hakkını elde ettiler.

Aksaray’da cimnastik sporunu yaygınlaştırmak ve geliştirmek için elimizdeki imkânlar dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

"Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Cüneyt ALKAN'a değerli görüşlerinden dolayı teşekkür ederiz."

 

Malzeme gönderdiğimiz iller arasında bulunan Aksaray'dan kareler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR