MURAT CANBAŞ'A YAKIŞTI - 2015-06-30

II.Murat Canbaş Turnuvası 27-28 Haziran 2015’te Bolu’da tamamlandı.

Turnuva öncesi yapılan basın toplantısında Federasyon Başkanımız Suat ÇELEN ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yahya ŞAHAN Murat CANBAŞ’ın cimnastiğe ve Bolu’ya kattıklarını anlatarak halkı davet etti.

Şehirde yapılan yürüyüşle Murat CANBAŞ Çeşmesine ulaşan kafileler halk oyunları gösterisini izledi.

Turnuvanın açılışına Bolu Vali Yardımcısı Ayhan KARTLI, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bolu Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Yahya ŞAHAN katıldı. Federasyon Başkanımız Suat ÇELEN ve diğer konuşmacıların ortak düşüncesi Murat CANBAŞ Turnuvasını bir Dünya Kupası haline getirmek ve gerçekleşmesi için her türlü desteği vermekti.

Sporcuların kaynaşması ve ortak hareketleri bu tür sportif aktivitelerin devamında faydalı olacağını bizlere bir kez daha gösterdi.

Turnuva sonunda Başkanımız Suat ÇELEN ülkelerin Kafile Başkanlarına Köroğlu heykeli takdim ederken CANBAŞ ailesine hatıra plaketi vererek teşekkür etti.

Emeği geçen Bolu Valiliğine, Bolu Belediye Başkanlığına, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile destek veren herkese teşekkür eder, saygılar sunarız.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR