Pilates Kursiyerlerimizin Dikkatine - 2020-06-04 12:39:02

GELİŞİM SEMİNERİNE KATILACAK KURSİYERLERİN DİKKATİNE

  • 19 Haziran 2020 tarihinde Ankara'da yapılacak Gelişim Semineri Cemal Alpman Cimnastik Salonu'nda (19 Mayıs Spor Kompleksi içinde),

          21 Haziran 2020 tarihinde İstanbul'da yapılacak Gelişim Semineri Sancaktepe Kamp Eğitim Merkezi'nde yapılacaktır.

  • Seminerler saat 10:00'da başlayacak olup, seminer ücretlerini yatırmış olan tüm başvuru sahipleri katılabilecektir.
  • Salonlarda sosyal mesafe düzenine göre yerleştirme yapılacaktır.

 


PİLATES KURSİYERLERİMİZİN DİKKATİNE

Dinamik Bilgi Sistemine kayıt olarak 12 Mart – 26 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılması planlanan ancak salgın nedeniyle ertelenen Pilates Antrenörlük Kurslarımızın 15 Haziran – 24 Temmuz 2020 tarihleri arası için hazırlanan bir telafi programı ile tamamlanması kararlaştırılmıştır.

Sağlık Bakanlığınca yayınlanan tebliğler doğrultusunda alınacak tedbirlerle, mesafe-hijyen bağlamına uygun, Talimatlarımızda belirtilen ders içeriklerinin eksiksiz uygulanacağı bir telafi programı ilgili kurullarımızca hazırlanmıştır.

Uygulama dersleri mesafe kuralına uygun olarak yapılacaktır.

Ankara ve İstanbul için hazırlanan programlar aşağıda belirtilmiştir.

Ekli listede isimleri bulunan kursiyerlerimiz;

  1. Kendisine uygun uygulama ve teori programları için tercihlerini 2 alternatifli olarak 08 Haziran 2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar [email protected] adresine maille bildirecektir.

  2. Her kurs için alınış sırasına göre kontenjan dolduğunda 2. tercihe yönlendirilecek, orada da müsaitlik olmaması durumunda uygun olan kursa dahil edilecektir

  3. Kesinleşen liste Federasyonumuzun web sayfasında ilan edilecek, kursiyerler sınıflara bu liste esas alınarak girebilecektir.

  4. Tercih işleminde herkes daha önce hangi ildeki kursa başvuru yaptıysa yeni tercihlerini de aynı ilden yapmak zorundadır.

 

1. Kademe Kurslara Katılmaya Hak Kazananlar Listesi

2. Kademe Kurslara Katılmaya Hak Kazananlar Listesi

 

TERCİH TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ

 

ANKARA KURSİYER İSİM LİSTESİ

İSTANBUL KURSİYER İSİM LİSTESİ

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR