Antrenör Vize Semineri - 2016-12-16
PRE-REGISTRATION İÇERİK

ANTRENÖRLERİMİZİN DİKKATİNE

2017 yılı Cimnastik Federasyonu Antrenör Vize Seminerleri 16 - 18 Aralık 2016 tarihleri arasında Mersin’de yapılacaktır.

 

 

GENEL PROGRAM

2016 YILI MÜSABAKALARINA SPORCU GETİREN ANTRENÖRLER

KONAKLAMA LİSTELERİ

 

Seminerlere:

Artistik Cimnastik (bay-bayan), Ritmik Cimnastik, Trampolin ve Aerobik Cimnastik 2. Kademe ve üzeri antrenörler,

katılabileceklerdir.

 

Ödemeler:

2016 yılı içinde müsabakalara sporcusu ile katılım sağlayan ve yayınlanacak listede bulunan Antrenörlerin konaklama ve otobüs yol ücretleri karşılanacak, 100.- TL. vize ücreti alınacaktır.

2016 yılı Anadolu Yıldızlar Ligi Final Yarışmalarına sporcuları ile beraber katılan antrenörler 100.- TL vize ücreti ödeyecektir.

2016 yılı için vizeli olup müsabakalara sporcusu ile katılım sağlamayan ya da 2016 yılı için vizeli olmayıp ilk defa Vize Seminerine katılan Antrenörlerin konaklama ve yol ücretleri karşılanacak, 600.- TL. vize ücreti alınacaktır.

Kadrolu ve TOHM antrenörleri yarışmalara sporcuları ile iştirak etmiş ise vize ücreti alınmayacaktır.

Vize ücretleri, Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 711-6299223 nolu hesaba, her branş için ayrı ayrı olmak üzere yatırılacak ve dekontun açıklama kısmında AD_SOYAD_BRANŞ belirtilecektir. Seminer esnasında dekont toplanmayacaktır. Ödeme takip işlemi banka sisteminden yapılacaktır.

 

ÖNEMLİ:

Katılımcıların fotoğraflarını da ekleyerek “Antrenör Bilgi Formu”nu bilgisayar ortamında eksiksiz doldurmaları ve formu [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. Formu doldurmayan veya federasyonumuza ulaştırmayan katılımcılara antrenörlük kartı verilmeyecektir.

Geçerli mazereti bulunanlar için masrafları kendileri tarafından karşılanmak koşulu ile Federasyonca belirlenen tarihlerde telafi vize semineri düzenlenebilir.

Önkayıt ile katılımını bildirmeyenlerin konaklamaları karşılanmayacak, yol ücretleri ödenmeyecektir.

Önkayıt yapmadığı halde seminerlere katılmak isteyenler, kendi imkanları ile katılım ücretini ödeyerek katılabileceklerdir.

Önkayıt yapılması ve Antrenör Bilgi Formunun doldurulması otel rezervasyonu ve katılımcı sayılarını belirleme açısından önem arz etmektedir.

 

(Konaklama için özel talebi bulunan katılımcıların Antrenör Bilgi Formundaki konaklama tercihi bölümünü doldurmaları ve 07 Aralık 2016 tarihine kadar [email protected] adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir. Talepte bulunmayan katılımcıların konaklama eşleştirme işlemi alfabetik isim sırasına göre yapılacaktır.)

 

 

ÖNKAYIT SİSTEMİ ve VİZE SEMİNERİ ÜCRETİ için Son Tarih

09 ARALIK 2016 CUMA GÜNÜ SAAT 17:00’dir.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR