İZİN FORMLARI

Federasyonumuzca özellikle Milli Takımlarımıza yönelik organize edilecek faaliyetlerinde davet edilen sporcular ve yurtdışına Milli Takım Kafilesiyle gönderilen diğer görevliler izinlerini sadece ekli formu doldurarak ve e-posta yoluyla göndererek alabilecektir.

Tek tek veya çoklu taleplere imkan verecek şekilde hazırlanan ve web sayfamızda Formlar bölümünde sürekli yer alacak olan Sporcu İzin Formu ile Görevli İzin Formu eksiksiz doldurularak [email protected] adresine gönderilecek, formda belirtilen faks adresine Federasyonumuzca ulaştırılacaktır.

Milli Eğitim Müdürlüklerinin talepleri doğrultusunda formlar Federasyonumuza en geç 10 gün önce ulaştırılmış olacak, bu süreden sonra gönderilen taleplere cevap verilmeyecektir.

Uygulamayla ilgili ayrıntılar kulüplerimize resmi olarak gönderilmiştir.

Önemle duyurulur.

TÜRKİYE CİMNASTİK FEDERASYONU BAŞKANLIĞI

 

Federasyonumuzun İzni Formları konulu, 26.02.2013 tarihli ve 764 sayılı yazısına ulaşmak için buraya tıklayınız.

 

Hakem - Antrenör - Görevli Faaliyet İzin Talep Formu

 

Öğrenci - Sporcu Müsabaka İzin Talep Formu

 

Muvafakatname

 

Önemli Not: [email protected] adresi dışında herhangi bir adrese göndereceğiniz izin formları geçersiz sayılacak ve işlem yapılmayacaktır.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR