Beşiktaş’ın desteği tam - 2018-01-18

Ritmik Cimnastik grup milli takımımızın olimpiyat hedefi için dün Federasyon Başkanımız kulüp başkanları ile bir araya geldi.

Başından beri Federasyon ve Kulüplerin yöneticilerinin olimpiyat hedefi için sırt sırta verip çalıştığı bu ortamda Beşiktaş Jimnastik Kulübü As Başkanı Sayın Deniz Atalay'ın katılımıyla aldığımız destek bizim için ayrıca önem taşıyor.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü gibi köklü spor kulüpleri milyonlarca destekçisiyle Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden biri, aynı zamanda kurucuların arasında cimnastikçiler olan, tüzüğünde destek verilecek branşlar açıklamasında başta cimnastik ve futbol olmak üzere yazan Beşiktaş Jimnastik Kulübü diğer köklü spor kulüplerinin cimnastiğe destek vermesi adına büyük bir öncülük yapmaktadır.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü gibi diğer büyük spor kulüplerimizde, sporların altyapısını oluşturan cimnastik branşında artık sporcularını yarışma platformuna taşımalarını canı gönülden temenni ediyoruz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü As Başkanı Sayın Deniz Atalay’a desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR