PİLATES VİZE SEMİNERİ - 2022-04-07

 

PİLATES VİZE SEMİNERİ

20 Nisan 2022 / ONLINELİSTE İÇİN KATILIMCI LİSTESİNE TIKLAYINIZ

KATILIMCI LİSTESİ


 

Seminere katılabilmek için en az 2. Kademe Pilates belgesine sahip olmak gerekmektedir.

 

BU SEMİNER GELİŞİM SEMİNERİ DEĞİLDİR. KADEME GEÇİŞLERİNDE KULLANILMAYACAKTIR.

Pilates Vize Semineri 20 Nisan 2022 tarihinde Online olarak Zoom programı üzerinden yapılacaktır. Başvuru ve ödemeleri 18 Nisan 2022 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Daha önce kaydını yaptırmış ve ekli listede yer alan işletmelerimiz ile yeni başvuru yapacak işletmelerin vizesiz eğitmenleri için işletmelerin yoğun talebi üzerine sadece 2022 yılına mahsus, Vize Semineri Online yapılacaktır.

Ekli listede bulunan daha önce yeterlilik belgesi almış olan işletmelerin 18 Nisan 2022 tarihine kadar başvurularını (yeterlilik.tcf.gov.tr) yapmaları halinde, sisteme bildirdikleri bir (1) eğitmene 50% indirim sağlanacaktır.


KAYIT VE KABUL İŞLEMLERİ


1-    Ön kayıt: Seminer başvuruları e-Devlet Kapısı uygulaması kullanılarak Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.
                             e-Devlet Kapısı > Spor Bilgi Sistemi > Spor Elamanı > Seminer Başvurusu > Eğitmen Alanı Seçiniz

2-   Kesin Kayıt: Seminere katılmak isteyen eğitmenler e-devlet üzerinden başvurularını ve ödemelerini en geç 18.04.2022 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvuru yapan eğitmenler arasından ASIL LİSTE başvuru süresi bittikten 1 gün sonra www.tcf.gov.tr adresinde ilgili gelişim semineri içeriğinde ya da e-devlet üzerinden başvurunuzun karşılığında Onay Var şeklinde 19.04.2022 tarihinde duyurulacaktır. Liste açıklandıktan sonra eğitim linki ve giriş bilgileri sms olarak gönderilecektir.

Dikkat: Ön kayıt yaptırmayan veya son ödeme tarihine kadar seminer ücretini ödemeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

 

3-     Ödeme

NOT: Ödemeler e-Devlet Spor Bilgi sistemi üzerinden başvuru tamamlandıktan sonra,

Ekli listedeki bulunan ve yeterlilik başvurusunu tamamlamış işletmelerin bildirdikleri antrenörler


Vize semineri ücreti 1.000 TL

Hesap Sahibi     :     Türkiye Cimnastik Federasyonu
Banka / Şube     :     Türk Ekonomi Bankası A.Ş. / Kızılay Şubesi
IBAN                  :     TR72 0003 2000 0000 0087 9796 62

1.000 TL ödeme yapacak eğitmenler yukarıdaki bulunan iban numarasına ödeme yapacaklar ve dekontlarını [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir.

Ekli liste dışında kalanlar
Vize Semineri Ücreti: 2.000 TL

2.000 TL Ödeme yapacaklar aşağıdaki adımları izlemesi gerekmektedir. (İbana ödeme yapmayacaklar)

TEB BANKASI ŞUBELERİ, Fatura Ekranından Gsb Federasyon Ödemesi olduğu belirtilerek T.C. Kimlik Numarası ile yapılacaktır.

TEB İnternet Bankacılığından ise, Ödemeler > Fatura > Faturalar > Hizmet Tipi- Diğer > Kurum Tipi - Gsb Federasyon > T.C. Kimlik Numarası girilerek ödeme yapılabilir.

 

 

 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Uluslararası Cimnastik Federasyonu Avrupa Cimnastik Birliği
VESTEL BESS

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR